Vyřízení půjčky

Máte zájem o náš úvěr? Pokud ano, podívejte se na informace o tom, jak vše probíhá. I vy sami jistě budete překvapeni, jak rychle a jednoduše lze naše půjčky získat. A to ať žádáte o jakoukoliv sumu.

Žádost o půjčku proběhne online

Prvním krokem vyřízení samotné žádosti není nic jiného, než její podání. Nebojte se, že by snad bylo nutné kamkoliv chodit, nebo cokoliv složitého sepisovat. Právě naopak. Stačí váš počítač nebo notebook, připojení k internetu a již můžete začít procházet jednotlivými kroky žádosti. Těmi vás provede náš poradce, díky kterému vše zvládnete rychle a jednoduše. Na samotný závěr vám připraví takové možnosti úvěru, ze kterých si můžete vybrat ten, který je pro vás nejlepší.

Vyřízení půjčky je rychlé

Jakmile si na konci procesu žádosti vyberete konkrétní úvěrový produkt, může dojít k vyřízení vaší žádosti, tedy vaší půjčky. Zde postupujeme u všech klientů individuálně. A to s ohledem na jejich potřeby, s ohledem na požadované částky, stejně jako s ohledem na to, jak jsou bonitní. Není vyloučeno, že se vše může obejít i bez papírování, bez dokládání příjmu, nebo bez nahlížení do registrů. A to do několika málo minut.

Peníze lze využít na cokoliv

Je-li vaše žádost schválena a je-li vyřízena veškerá potřebná dokumentace, dochází k samotnému odeslání vašich požadovaných peněz. A to na bankovní účet uvedený v žádosti. Jakmile peníze dorazí, je jenom na vás, na co je využijete. V tomto nejste nijak omezováni, stejně jako nevyžadujeme dokládání účelu. Jedinou vaší podmínkou a potřebou je pravidelné splácení. A to na základě sjednaného splátkového kalendáře.

Jednoduché a férové splátky

A protože respektujeme kodex odpovědného půjčování, chceme, aby vám půjčka nezpůsobila přílišné problémy. I proto se snažíme splátky rozložit vždy tak, aby nijak neohrozily váš rodinný rozpočet a nezpůsobily vám jakékoliv problémy. Hradit je navíc lze velmi jednoduše, třeba složenkou nebo převodem na účet.