Naše půjčky

Čím jsou naše půjčky unikátní? Rozhodně několika pozitivy, na které se aktuálně podíváme. Jsou spojeny hlavně s jednoduchostí, rychlostí, ale také benevolencí v rámci samotného získání.

Kolik je možné v rámci půjčky získat?

Nabízíme širokou škálu finančních prostředků. Díky tomu můžeme vyhovět jak klientům, kteří potřebují pár tisíc, tak i klientům, kteří potřebují miliony korun. Konkrétní rozpětí našich půjček začíná na částce pod 4 000 Kč, ale dokáže se vyšplhat až na 3 000 000 Kč. To je nejvyšší možná suma.

Na co lze půjčky použít?

Nechceme vás omezovat v tom, za co konkrétně musíte nebo můžete peníze utratit. Naše půjčky jsou neúčelové a tak je jenom na vás samotných, za co konkrétně budete peníze utrácet. Můžete s nimi tak vyřešit finanční problémy, můžete je využít na nákup vybavení do bytu či domu, stejně jako na nákup auta, nebo nemovitosti. Konkrétní použití je však vždy na vás.

Jak probíhá žádost?

Ať už potřebujete jakoukoliv sumu, proběhne vždy stejně. A to jednoduše online. Jediné, co k tomu stačí, je vyplnění krátkého online formuláře. Aby to pro vás nebylo složité, je připojen náš poradce, který vás jednoduše provede každým jednotlivým krokem. Mezi ty hlavní patří výběr konkrétní částky, informace o vašem zaměstnání, nebo zadání osobních a kontaktních údajů.

Jak dlouhé je vyřízení?

Stejně jako je rychlá jednoduchá žádost, je rychlé také konkrétní vyřízení. Jelikož nabízíme širokou škálu půjček pro celou řadu klientů, vyřizujeme každou žádost individuálně. Díky tomu můžeme přijít i s takovými řešením, kdy vše proběhne z pohodlí vašeho domova, bez složitého papírování, a to za pár minut. Výjimkou nemusí být ani situace, kdy po vás nebudeme chtít doložení vašeho příjmu, nebudeme nahlížet do registrů, ani vás nebudeme nijak složitým způsobem prověřovat, nebo snad požadovat ručitele či ručení nemovitostí.